
Geertruden Rovetasche en haar dochter Jutte van Leyden, onder hulderschap van Johan van Leyden.
Evert van Leyden.
Get.: Hademan van Laer en Rembolt van Schuttorp.
Johan van Leyden Evertsz.
Get.: Evert Stycker en Steven van Rutenborch.
Juffer Grete van Buchorst, onder hulderschap van Johan van Leyden Evertsz.
Get.: Hademan van Laer en Gert van Lunenborch.
Gheryt van Langen krijgt toestemming een jaarlijkse rente van 10 goudguldens te verkopen aan mr. Jacob Stockebrants en diens vrouw Bibbe.
Get.: Roleff van Langen en Bartholt then Bussche.
Juffer Anna van Buchorst, weduwe van Geirt van Langen, onder hulderschap van Johan van Laer tho Honloe.
Get.: Unico Ripperda, heer to Holwyrde, en Deryck van Betber, richter van Delden.
Juffer Mechtelt van Langen gen. van Laer, onder hulderschap van haar man Johan van Laer tho Honloe, na opdracht door haar broer Herman van Langen, voor zich zelf en als volmacht van zijn moeder Juffer Anna van Buchorst, weduwe van Gert van Langen, onder voorwaarde dat juffer Anna van Buchorst het vruchtgebruik behoudt.
Get.: Otto van Bellynchave die olde en Johan Goissens.
Johan van Laer tho Honloe met de goederen "gelegen under der Klocken toe Oelst aver die Issele", zoals deze hem en zijn vrouw Mechtelt van Langen van zijn moeder Anna van Buchorst geërfd waren; tevens krijgen zij toestemming het leen met 1200 guldens te bezwaren, ingevolge de boedelscheiding van Mechtelt van Langens ouders en haar broer Herman.
Gerd van Laer, zoon van Johan van Laer en Mechtelt van Langen, geeft te kennen door zijn ouders voldaan te zijn van het hem van zijn oom Bartolt van Langen toekomende erfdeel.
Get.: Herman ter Kemenade en Tonis die Reyger.
Gerrit van Lhaer tot Honloe, na de dood van zijn vader Gerrit van Laer.
Gerryt van Lhaer, met de ledige hand.
Willem van Laer tot Honloe, na de dood van zijn broer Gerrit van Laer.
Gerhardt van Laer tot Honloe, vertegenwoordigd door Johan Daniels, gerichtsschrijver te Olst.
Gerhardt Hermanus van Laer tot Honloe en de Gelder, na de dood van zijn vader.
Gerhard van Laer tot Honloe, met de ledige hand.
Rutger van Haersolte tot Eechden, kolonel van een regiment te voet, na opdracht door Gerhard van Laer tot Honlo.
Anna Elisabeth van Haersolte, na de dood van haar man Rutger van Haersolte tot Honlo, onder hulderschap van Wilhelm Royer IUD.
Arent van Haersolte tot Honlo, grietman van Baradeel en gecommiteerde raad ter Admiraliteit van Friesland, vertegenwoordigd door Jillis Hubert.
Rutger baron van Haersolte tot Honlo, grietman van Baradeel et., vertegenwoordigd door Ignatius Hubert, luitenant der cavallerie, na de dood van Arent baron van Haersolte tot Honlo.