
Derck van Keppel op de Dingshof, na de dood van zijn vader, met het halve leen; de andere helft hoort toe aan Johan van Laer, broer van Gerhart van Laer, heer van Huis Hoenlo.
Anthonis van Brakel, kameraar der stad Zwolle, na opdracht door Derck van Keppel op de Dingshof.
Anneken Roicks, onder hulderschap van haar voogden dr. Georgh van Ittersum en mr. Ernst Roick, na opdracht door Anthonis van Brakel.
Anneken Roicks, onder hulderschap van haar man Gerhard Wijer.
Guillielmus Wijer, na de dood van zijn moeder Anna Roicks.
Ida Wijers, onder hulderschap van Joan Jacob Wilinck, procureur te Zwolle, na de dood van haar broer Guillielmus Wijer; tevens krijgt zij goedkeuring van haar op 11 juni 1694 te Zwolle gemaakte testament.
Cornelius Wijer, ambtman van de Sallandse goederen van het stift Essen, na de dood van zijn zuster Ida Wijers.
Thiman Jansen op het Kampereiland, onder hulderschap van zijn vader Jan Thimansen, na opdracht door Cornelius Wijer.
Hendrik Jansen Muller te Hasselt, na opdracht door Tymon Jansen.